Oldalak

2010. december 31., péntek

Összefoglalás vagy mi xD

Ez az év utolsó napja, és úgy érzem, 2010 egy nap szart se ért, egy feleslegesen elvesztegetett év volt, olyan drámákkal, hogy elmehetett volna egy brazil szappanoperába is.
Most megpróbálom rendszerezni magamnak:
JANUÁR: öhm, hát furcsa hónap volt, akkor kezdtem el beilleszkedni a bandába, és akkor lettem jóba az emberkékkel, úgy igazán.
FEBRUÁR:dettó január, kurvajó hónap volt, élveztem az életet, meg a loksit, és mindent :)
MÁRCIUS: deszkásfiú és motorosfiú =) sokat voltam még a bandával; nagyonnagyon jó hónap :)
ÁPRILIS:körülbelül a márciussal megegyező, faszás hónap volt, bár gálsaca szívatott, kurvajókat röhögtünk rajta ;)
MÁJUS:szétkúrt hónap; világvége. no banda, no deszkásfiú; motorsfiú versenyen Törökországba:kigyulladt a motorja, és kórházba volt enyhe égési sérülésekkel, kitört boka, szilánkos kéz. agyrém volt. (de már jól van Csongi)
JÚNIUS: halálos unalom, magány és depi. Gyűlöletes hónap.
JÚLIUS:javulás, banda vissza, bulik és bulik. Javulás.
AUGUSZTUS:laza kis hónap, izgalom a koli miatt, bandabanda, minden tökély.
SZEPTEMBER: német lányom itt volt, az egyik német-magyarsráccal a sok "játék", a kolisgyerekkel a sok duma xD de banda vége, ismét. Szar hónapok, de ott volt a szobatársak klubja, és kihúztak a szarból :)
OKTÓBER: életem egyik legjobb szülinapja Katámmal, emberekkel akik szeretnek; a rossz barátok leszakadtak rólunk, végleg :/ Ez rossz volt, mert ígérgették h jönnek, de basztak jönni :/
NOVEMBER: megismertem pár jó embert, az egyikükkel viszont hát megszakadt a kapcsolat, mert eltiltották tőlem, és ez rosszul esett. A szobában 2-en maradtunk. Agyrém.
DECEMBER: beteges hónap. 2 vérvétel, 3hasi ultrahang, és ilyesmik. Karácsony életem legszebb karácsonya. Két ünnep között volt minden. Kiderült, hogy az egyik újabb emberrel, akit megismertem fatális félreértés történt, nem utál, azt hitte, én őt. Totális megkönnyebbülés volt :D Kedvelem, és amúgy is utálom, ha valakivel rosszba vagyok. Szóval ja...

És hát igazából ennyi. Este szilveszter, két régibarát nálam alszik, amiért nem repesek annyira, de hát majd megoldjuk. Este loksi, de félek, hogy rossz lesz... reménykedek az ellenkezőjébe... :/
Adios amigo, boldog újévet! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése