Gyönyörűszép volt a Karácsony! =)
A Szenteste azt hiszem, életem legszebb Szentestéje volt, pedig ugyanúgy a családommal töltöttem, mint eddig. Nem is az ajándékok voltak a fontosak - pedig imádom őket - hanem azok az örömkönnyek, amiket a szüleim (igen, apáméba is) szemébe csaltunk.
25-én a nagymamáméknál voltunk. Unalmas volt, pluszba degeszre ettem magam, és idegesített az öreg nénik vizslató tekintete és kíváncsi kérdéseik, de túléltem.
26-án jöttek keresztanyumék, meg mamáék és kaptam tőlük ajándékokat, tök jó volt. Bár a tömegnyomor ismét zavart, mert hát az a hangzavar amit uncsitesómék csináltak.... De estefele jóvolt, mikor már csak 3-an maradtak - unokabátyámmal jót beszélgettem, irtó rendes volt, úgyhogy minden okés.
Csak hát... hiányzik az a két szem barátom, akik maradtak :( Dávid meg Katarahh. Az ünnepek alatt nem beszéltem velük, és nem láttam őket már ezermillió éve. Katát november, Dávidot meg december eleje óta. Hiányoznak :/
Hát, de itt a szünet, és mindjárt szilveszter, remélem jó lesz minden ^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése