Én már tényleg megőrülök, és ez nem vicc!
A tegnap este még jobban bezavart, mint az összes közül az eddigi együttesen. Indult mindez azzal, ahogy elkezdődött - szokás szerint az lett, hogy várni kellett a többiekre, de ezen már meg sem lepődöm. A nonstopnál ücsörögtünk, amikor befutott Rolcsi. Ha jól emlékszem, beszélgettünk pár szót, de az igazi dumaparti akkor indult be, amikor Filip is megérkezett. Ott ültem mellettük, és csak beszéltünk és beszéltünk, szóval nagyon nagyon jó volt. Ezek után elindultunk fel a deltába, és mi lányok - Fru, Zsó és én elmentünk vécére, ahol (végre) bevallottam nekik a nagy és csúnya igazságot, hogy mindketten bejönnek.
Fru reakciója: Úristen, mind a két fiacskám? De hát végül is melyikük jön be jobban?
Zsó reakciója: Ne, Petra, te őrült nőszemély ne csináld ezt! Csak Rolcsit ne, nem szabad. Filip... muszáj, hogy Filipet akard...
Persze ő is tudja, hogy én sem akartam én ezt. Hát hiányzik nekem az, hogy két legjobb barát között kelljen vacillálnom, akikről kiderült, hogy mindkettejüknek bejövök? (Erről még később!)
Szóval... Fruzsi elmondta, hogy beszélt rólam Rolcsival... aki azt mondta, hogy kedvel, bejövök neki és s a többi, de MÉG nem akar komoly kapcsolatot, és átcseszni sem akar - Fruzsi szerint a még-en volt a hangsúly, de nem tudom, ebből mennyi az igazság. No, mindegy.
Rolcsi nem soká hazament, utána pedig majdnem végig kettesbe voltam Filippel. Nagyon, nagyon jót beszélgettem vele, és amikor megégette cigivel a kezemet, kaptam rá gyógypuszit :$.
Tényleg az a baj, hogy mindkettejük más és más szempontból felel meg nekem: a két különböző énemnek. Fruzsi jól összefoglalta nekem, melyikük milyen, már csak azt kell eldöntenem, melyikük a jobb számomra, és hogy melyik énemet akarom előtérbe helyezni.
Rolcsi: titokzatos. rejtélyes. kiismerhetetlen. izgalmas.
Filip: őszinte. gondoskodó. megbízható. mindent meg lehet vele beszélni.
A régi énem azonnal Rolcsit mondaná, de az új, érettebb és felnőttesebb énem csupán arra vágyik, hogy legyen egy megbízható, csendes és békés társa. Filip. Már csak az a kérdés, hogy melyik énem a dominánsabb? A vad és fékezhetetlen vagy az okos és megértő?
Mondták már, hogy döntsek külső alapján... de ez képtelenség. A szőke herceg vagy a barna hajú, tipikusan nekem teremtett álompasi?
Miért nem lehet egybe gyúrni őket? Filip kinézetét, Rolcsi humorát, Filip megbízhatóságát, Roli izgalmas és különleges kisugárzását... Miért nem lehet?
És miért kell nekik a legjobb barátoknak lenniük?
Igaza volt Klaunak... az életem rosszabb, mint egy argentín szappanopera...
Ja, és itt még vége sincs az estének!
Miután Filip is hazament, megjelent az általam csak tetkóssrácként emlegetett Dani, aki nem kicsit nyomult. Hát igen, eléggé észrevehető volt, de mivel a), az általam kinézett fiúk itt hagytak b) Dani maga is elég helyes és nem mellesleg nagyon kis szerény meg udvarias gyerek, hát nem fogtam vissza magam. Persze nem nyomultam rá, megmaradtam tartózkodónak, húztam az agyát, ami mindig is olyan jól ment. Ez volt a receptem. Ki ne mutasd, mit érzel! De sajnos ez csak akkor működik, ha a flörtölni vágyó fiúban nem látom meg azt, amit keresek. És bár Dani nagyon sármos és stílusunk is egyezik sok téren, egyszerűen hidegen hagyott. Hazakísért, mikor a város másik felén lakik és mesélt és beszéltünk, de semmi... Semmi sürgető vágy, hogy megcsókoljon vagy ilyesmi.
Az este itt ért véget. Én pedig ekkor kezdtem el agyalni.
Gondolkozni és rettegni.
Tessék, itt sírt a szám, hogy egy pasinak se kellek, és egy este alatt 3-ról is kiderült, hogy nagyon is van esélyem - és mindhárom fullos, nekem kitalált pasi (na jó, "csak" 2!).
Szóval ez őrület!
Őrület, őrület, őrület!
Szia!
VálaszTörlésCsak azt akarom mondani, hogy most találtam rá a blogodra (a pennán keresztül), és nagyon tetszik. Remélem nem baj, ha követlek! :$
Szia :)
VálaszTörlésDehogy baj, örülök, hogy idetaláltál, és hogy még tetszik is :$