Oldalak

2011. augusztus 21., vasárnap

Tömegáru?

Haha! Hahahaaa.... ez a vélemény!
Nem, nem bolondultam meg, egyszerűen csak már nem tudok mit mondani az életemre. Kezd megint átfordulni szappanoperába - már azon gondolkozok, hogyha egyszer meghalok, talán filmet fognak forgatni az életemről, valami olyasmi címmel, hogy "A sivatagi hercegnő tragikus élete", vagy "Akit csak kihasználtak", vagy "Te csak egy test vagy", vagy valami ehhez hasonlóval.
Komolyan nem értem a pasikat! Ha nem vagyok szép, akkor mégis miért akarnak kihasználni? Mert a belsőm egyszerűen senkit sem érdekel... igen, talán nem én vagyok a legkedvesebb ember a földön, és biztos nagyon sokan sokkal viccesebbek is nálam, de tényleg csak egy különleges külsejű tömegáru lennék? Ezt azért nem hiszem!
Vegyük figyelembe, hogy amiket most leírok, úgy teszem, hogy nem vagyok egoista:
-169 centi vagyok, nagyon vékony, de ennek ellenére van mit fogni ott, ahol kell
-A bőröm olyan igazi kreol, amit nem lehet semmi másnak nézni
-A hajam többnyire egyenes, vagy nagyon hullámos, és olyan sötétbarna, amilyet festékkel képtelenség elérni - selymes, nagyon puha és valahogyan mindig olyan illata van, mint a sütinek.
-A szemem hatalmas, olyan sötét mint valami sírgödör, és a szempilláim pedig ötször dúsabbak, mint az helyes lenne.
De ezek csak a részletek, amiket elront a hatalmas, ronda orrom és a túlzottan telt szám, nem is beszélve az összképről: szóval nem vagyok egy főnyeremény, tudom. De azért mégis kellek annyira, hogy "nézd, ilyet se sok helyen találsz". És ennyi!
Hogy mit érzek én, a tömegcikk, akit mutogatnak, lényegtelen. Csak legyen meg a villantás, és máris süllyesztő.
És mi a legdurvább? Hogy már nem érdekel, hogy már nem is számítok másra... kiderítettem, hogy Filipnek se kell most senki komoly, csak élni akar. Ahogy Roli is csak azt akart... ahogy mindenki azt akar ebben a kibaszott világban! Csak én nem... csak én akarom azt, hogy legyen kihez odabújni, ha a világ összeszövetkezik ellenem? Csak én szeretem azt, ha tudom, hogy valakire bármikor számíthatok? Csak nekem fontos, hogy szerethessek és viszontszeressenek? Mivé vált ez a világ?
Tudom, tudom... most van túl Balázs nővérén. Tudom, hogy Roli is most szakított... de akkor is... könyörgöm... legalább azt ne mondanák, hogy aha, szép szép, kell kell, de semmi komoly...
Inkább ne érdekeljem egyiket se, csak ne nézzenek ők is "egyszerinek"...
Soha, soha senki kedvéért nem leszek olyan lány...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése