Oldalak

2013. január 8., kedd

VIÉTE

VIÉTE-formula, óh miért vagy te VIÉTE-formula? És miért hagytál abban a vétkes, szomorú hitben, hogy te DIÉTA vagy??? Matematika kedves istene, légy oly megbocsájtó és elnéző, hogy megszabadítasz a VIÉTE rémséges világától. Ámen.

Oké, komolyra véve a szót nem hülyültem meg, csak éppen a matekkal szenvedek - pedig sose voltam hülye a matekhoz, de ez... nevetséges. Nem logikus, egyáltalán nem értem. Totál homály az egész, és amúgy is; semmi kedvem hozzá. Semmi erő nincs bennem, ami a tanulás felé hajszolna. Bécsi klasszicizmus? VIÉTE-formulák? Magyar trónviszályok? Csokonai munkássága? Jelek és jelrendszerek? Kit érdekel, amikor végre ismét van gépem és írhatok naphosszat? De muszáj. Tudom, hogy nem szabad ellustulnom, mert akkor lerontok és akkor anyámék kinyírnak. Nem mintha eddig nagyon megerőltettem volna magamat, de most már muszáj leszek javítani. Majdnem kettes lettem fizikából, ami egyébként nem meglepetés az agyamat nézve és a késztetést, amit a fizikatanulás iránt érzek. Nem érdekel, utálom és totálisan hidegen hagy, pont mint a kémia. Ha nem létezne a puskázás művészete, buknék semmi kétség. Így? Kemény 4-es vagyok, óh je (L) :D És nem, erre nem vagyok büszke, csak tudom, mik a gyengéim. Ez a kettő.

De túl leszek rajtuk. Legyőzök minden elcseszett kis akadályt, megszerzem a nyelvvizsgáimat, leteszem az érettségit, esetleg még elvégzem a stewardessi sulit, és aztán viszlát, Magyarorzság, hellószavasz Angyalok Városaaaaaa <3 Szép álmok, szép remények. De sikerülni fog!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése