Nem tudom, mit mondhatnék. Nem tudom, hogy jellemezhetném azokat a dolgokat, amik most bennem tombolnak... erre egyszerűen nincsenek szavak. Még magamban sem tudom kimondani, gondolni sem merek rá, hogy mi történik, utánajárni pedig végképp gyáva vagyok. Nem akarom megtudni az igazat, mert akkor valósággá változna - és abba belehalnék...
Egyszerre annyi minden történik, hogy időm sincs felfogni, mi miért lett így - egyszer csak azt veszem észre, hogy valami megváltozott és nem értem miért, hogyan... mikor? Ez elgondolkoztat.
Hogyan tarthatnék meg mindent? Hogyan érhetném el, hogy ne veszítsek el semmit és senkit, ha közben új dolgokra is vágyom? Hogyan élhetnék egyszerre több életet? És miért akarom ezt én?

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése