Oldalak

2012. március 30., péntek

Queen P

"Én egy földre szállt angyal vagyok, csak éppen sokat mozgok ördögi körökbe.."

Ember, hányszor mondtam már azt, hogy a ribanc visszatért, és nem megy el többé? Rengetegszer, és mennyire szégyellem is magamat miattuk! De most úgy érzem, talán tényleg sikerült. Kiöltem magamból minden érzést... csak vagyok, és parancsolgatok. Tényleg úgy viselkedek, mint egy kibaszott királynő. Ha a padokon ülünk, és én legfelülre ülök, mindenki alattam helyezkedik el. Lesik a kívánságaimat, mindenben hozzám fordulnak. Az számít, amit én mondok. Tehetek bármit, én jó vagyok nekik. Amit mondok, az szent. És ez jó. Szemétség, de jó érzés ismét trónon ülni. Bár közel sem akkorán, mint ezelőtt, az igazi királyságomban... de ez is egy birodalom, és hé, Róma is kisvárosként kezdte! Még simán lehetek ismét sulikirálynő. Van még rá 3 évem... Nem nagy ügy. Megoldom. Mert hé, szívós kis ribanc vagyok, sosem fogtok tudni megölni :D 
Úgyis visszatérek, ebben király vagyok...
Nem törölhettek el csakúgy a Föld színéről anélkül, hogy vissza ne térnék, és azt ne mondanám: mit is tettél ellenem? Minek neveztél? Rohadj meg, rohadjatok meg mindannyian, én kurvára többet érek, mint ti együttesen!
Velem senki ne szívózzon... elpusztíthatatlan vagyok...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése