Igen, úgy volt, hogy ma lecsapolják az így is kevéske véremet, de az orvos azt mondta menjek inkább holnap. Pedig már lelkiekben készen álltam, erre meg csak holnap kell mennem.
Utána mondta, hogy kb 2 hét múlva menjek ultrahangra meg még fasz tudja mire. Csúnyán néztem, de nem érdekelte és beutalt :(
Anyának is mondtam, hogy de én nem vagyok terhes és nem akarok ultrahangot, de mondta h ott nem csak azt nézik. Persze tudom tudom,de akkoris. Semmi bajom. Legalábbis remélem o.O
Szóval most itthon döglök, a fejem szét megy, szédülök és félek.
Azt mondta a doktor h esetleg lehet, hogy valamire nagyonnagyon allergiás vagyok, vagy valamiből nincs elég a szervezetembe, aztán ez valami tiltakozásféleség.
Nekem úgy tűnt, hogy ezt a mondatot valami idióta filmből szedte, de nem szóltam semmit.
Remélem azért nemsokára okés leszek :|
Ja és holnap vérvétel (N) :(
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése