Olyan kis hülye vagyok, de komolyan :)
Nem tudom, miért foglalkozom azzal, hogy mások mennyi idiótaságot hordanak rólam össze, vagy hogy ki mit gondol. Le kell szarni, és akkor könnyebb lesz minden :)
Leszarom, hogy valakik leszarnak hetek óta, leszarom, hogy az a szó, hogy "SOSE" nem létezett, és a "MINDIG" is csak egy eltúlzott jelző.
Tudom, hogy annyi minden jobb és egyszerűbb lenne, ha kicsit nem törődnék az emberekkel, de ilyen vagyok, na. Viszont azért erősen próbálkozom. :D
Hiába mondják fateromék, hogy: "téged nem érdekel semmi", "mindent és mindenkit leszarsz", "igazán foglalkozhatnál másokkal is", ők nem tudják, milyen eszeveszettül érdekelnek az emberek. De az ő bajuk, higgyenek amit akarnak, nem igazán hat meg :'D
Este is tök szar kedvem volt, le is akartam feküdni éjfél fele, erre meg elkezdenek dumálni meg felbasszák az összes lámpát a házba. És még én vagyok a köcsög, mikor szólok, hogy bocs már, de aludni akarok. Mi a válasz? "Minek fekszel le ilyen korán?"
De ha mondjuk még hajnal 1kor is fent vagyok, rögtön basztatnak, hogy: "Miért nem tudsz lefeküdni mondjuk 10kor?"
Istenem, legalább maguknak ne mondanának ellent :'D
Hát ma fél11-kor keltem. Nem éreztem szükségét hamarabb kelni, ugyanis 1.akivel beszélni akarok, az magasról szarik rám 2.és minden más ember is így tesz :'D
Szóval felkeltem. Rögtön megkaptam h "te mindig csak alszol"
Mondom baszd meg, ha este nem hagytatok akkor mikor aludjak? -.-"
Utána megcsináltam azt az idióta prezentációt. Szenvedtem vele vagy 3 órát, rendesen fel is idegeltem vele magam.
Este meg megint koli. Már nagyon kivagyok tőle, semmi kedvem bemenni, jönnék haza. De hogy minek, mikor úgyis csak itthon ülnék? Nem tudom. Komolyan nem.
De hát mikor is volt olyan, hogy én valamit is tudtam miért történik?
Velem csak úgy megtörténnek a dolgok, de mindenki elfelejt szólni, hogy: héé, mostantól nem dumálunk, mert más fontosabb mint te. Vagy: mostantól le vagy szarva, mert olyan kedvem van. Miért nem lehet ennyit kinyögni? Miért kell csak úgy simán lelépni?
Nem értem, nem értem, nem értem...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése