SZOMBAT
Felkeltem 11 körül, aztán megcsináltam azt a kibaszott prezentációt, majd pihentem. Végre. Elméletileg úgy volt, hogy megyünk fel városba, de Dávid nem gyógyult meg, így le lett mondva. De azért átmentem hozzá filmezni. A leszbikus vámpírok gyilkosait néztük. Kibaszott egy beteg film XD De jókat nevettem neki =)
Aztán beszélgettünk egy csomó mindenről, elvoltunk de belázasodott szegény szóval féléjfélkor jöttem is haza :)
Aztán beszélgettünk egy csomó mindenről, elvoltunk de belázasodott szegény szóval féléjfélkor jöttem is haza :)
VASÁRNAP
Úgy keltem, hogy majd' szétrobbant a fejem. Éreztem, hogy ez nemigen lesz okés. Egész nap úgy járkáltam mint valami zombi, anyám meg még így is be akart küldeni a koliba. Aztán végre belátta h ez így húzós lenne, szal kijelentette, hogy maradjak itthon, de akkor holnap vérvétel, utána meg hasicété. Rendesen beszartam ugyanis a tűtől is meg a vértől is félek :|
Szóval rendesen félek, de majd csak túlélem :)
A bunkó brigádról semmi új hír, csak annyi, hogy még mindig bunkók :D
Szurkolást, hogy ne ájuljak el (yn) :)
Szóval rendesen félek, de majd csak túlélem :)
A bunkó brigádról semmi új hír, csak annyi, hogy még mindig bunkók :D
Szurkolást, hogy ne ájuljak el (yn) :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése