Oldalak

2012. október 16., kedd

Mesés fordulat?

Ejha, ejha. Nem hittem volna... sosem hittem volna, hogy valaha is ekkora esélyem nyílhat a bizonyításra. De most... most az ölembe hullott ez az egész, és a fenébe is, élni fogok vele! Ja, hogy miről van szó? Talán kezdjük az elején (vagy valahol ott)...

Először is, valahol ez az egész talán ott kezdődött, hogy összefutottam egy csajjal, akivel hirtelen túl jó barátságba keveredtünk (igen, pontosan úgy értem, ahogy leírtam), aztán pedig valahogy visszajutottunk a barátság szintjére, és azóta nagyon jóban vagyunk. Az ő unszolására kerekedtem fel hétvégén és mentem le egy elég ismert pesti helyre (amit direkt nem emlegetek). Ott megismertem egy csomó új embert, akik közül a fele imádott, a másik fele meg rohadtul féltékeny volt a pasimra és rám. Először is, hogy mit képzelek én, hogy megjelenek és mindenkit magamba bolondítok? Másrészt meg hogy mit keres egy ilyen jó pasi egy ilyen átlagos csaj mellett? Mindegy, annyira azért nem hatottak meg.
Szóval, történt, hogy ez után az este után minden megváltozott. Jó. nem pont ennek köszönhettem, hanem sok minden másnak is, amit túl hosszú lenne leírni és elmagyarázni, de a lényeg a lényeg, ezek az emberkék mind rám írtak, mindannyian keresnek és érdeklem őket miközben igazából semmit sem tudnak rólam. Mi ez, ha nem egy új királyság kezdete? Az én királyságomé...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése