Ezt mantráztam egész nap. A ribanc visszatért - és most nem fog elhúzni olyan gyorsan. Hogy miből jöttem rá erre a csodálatos felfedezésre? Ma betelt a pohár. Meguntam a szende lány szerepét, hogy úgy teszek, mint aki mindenkit szeret és nincsenek gondolatai. Meguntam eltűrni mindent, és jó kislányként bólogatni minden szemétségre, elegem lett a folytonos színészetből. Meguntam!
Hol bujkált eddig az igazi énem? A dalaimban, és Izzy Shireline-ban, a fantázialányomban. De most visszatértem, hogy visszakérjem önmagamat. És nem fogom elengedni többé egyetlen ember miatt sem?
Össze akarsz törni, befolyásolni? Próbáld meg baszd meg, de rajtam nem foghatsz ki!
Egykor én voltam a suli legmanipulatívabb, legszemetebb kiskirálynője, nem tart semennyi ideig ismét azzá válnom. Két nap alatt elértem, hogy az eddigi kis menő lánykák hallgassanak rám, és hasonlók. Nem tart sokkal tovább mindent ismét az irányításom alá vonni.
Olyan érzés ismét mindent a kezembe venni, mintha egy hosszú téli álomból ébrednék - frissítő, és cseszettül magabiztossá tesz. Elég volt a sírásból és a nyavalygásból, a magatehetetlenségből! Én Petra vagyok, bassza meg, nem csak egy elbaszott kis lúzer!
Olyan nyomot hagytam a srácokban, hogy még két év elteltével is csorog a nyáluk utánam, nehogy már pont én törjek össze és vesszek el a süllyesztőben! Nehogy már pont én legyek egy szánalomra méltó kis senki! Hát hová lesz így a hírnevem?
Mindenki bekaphatja, aki azt hiszi, meggyengültem valaha is. Sokkal kegyetlenebb lettem.
Igen, még mindig író vagyok, de már nem a szenvedés késztet, hanem az emlékeim. Azokból építkezem, a jelent pedig meghagyom sodrónak és tüzesnek.
Nem eshetek depresszióba, az én életem úgy elég gyorsan véget érne. Én vagyok a "kiscsaj", akit mindenki ismer. Igazam volt, amikor azt mantráltam, hogy nem veszett el, itt van bennem valahol... csak meg kellett találnom. 2 évbe került de igen... most tényleg itt van. És boldog. És szarik bele mindenbe.
És ki fog dobálni mindenkit maga körül, akire nincsen szüksége. Mert ő ilyen. Ő nem kíméletes, nincs kegyelemből senkivel. Önző. Kibaszottul makacs.
IMÁDOM!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése