Én... nem tudom, mit is írhatnék, csak érzem ezt a kényszert, hogy írj már valamit!
Szóval, írok. Tegnap este voltam a loksiban, rengeteg jó haverral, de ott volt egy bizonyos csaj, nevezzük x-nek, aki meg akart verni. Mondtam is a többieknek, hogy ne menjünk oda, de ők meg ilyet szólnak: rád mer nézni, esküszöm szét verem a képét.
Mondanom sem kell, úgy meghatódtam <3 :)
X folyton engem sasolt, de szólni nem mert XD mondhatom vicces volt :) aztán lelépett, minden happy volt.
Ma meg így 2 másodpercenként változik a hangulatom. egyikbe ugrálok és táncolok, a másikba meg majdnem elbőgöm magam. Kurva idegesítő :S :/
Ennyi XD
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése