A könyvek és filmek tele vannak hősökkel, akiket mindig tökéletesnek írnak le: a testük izmos és szikár, az eszük éles, romantikusak, gyengédek, és irtó menők. De ők nem léteznek. A világot megmentő macsók csak az írók és rendezők elméjében élnek.
De mi van a mindennapi hősökkel?
![]() |
| A legjobb, a legtökéletesebb ♥ |
Ők nem hordanak köpenyt és feszes sztreccs rucit. De kedvesek, bájosak, és hozzájuk bújhatsz egy pocsék nap után. Megsimogatják a hajad, miközben zokogsz, mert félsz a jövőtől. Elmondják, milyen csodálatos és gyönyörű vagy - még akkor is, amikor otthoni ruciban, lázasan látnak. Biztatnak és támogatnak. Hisznek benned. Biztonságot nyújtanak. Képesek reggel korán felkelni veled, csakhogy melletted ébredhessenek. Hétvégén reggelit készítenek neked, miközben te még a hétköznap fáradalmait hevered ki. Mindennap elmondják, hogy mennyire szeretnek, és mindennap beszélnek arról a jövőről, amit veled képzelnek el. Te pedig sírni tudnál a boldogságtól, hogy megkaphattál egy ilyen csodát.
Én nem mondom, hogy minden férfi ilyen - de az biztos, hogy én egy ilyenbe szerettem bele. Kedves, romantikus, lovagias, és hihetetlenül helyes. El se hiszem, hogy lassan másfél éve az enyém, és velem képzeli el a jövőjét. Fogalmam sincs, hogyan érdemeltem ki. De tényleg. Az előző életemben a szent lehettem.
Ő az én mindennapi hősöm. Nem hord köpenyt. Nincs sztreccs ruhája. Nem tud repülni. De boldoggá tesz, és mellettem nőnek, felnőtt, érett, boldog és kiegyensúlyozott nőnek tudom magam érezni. Ő az én mindennapi hősöm ♥

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése