Már megint rengeteg minden történt velem, nagyrészt szerencsére csak jó dolgok. :) De kezdjük az elején.
Múltkor valahol ott tartottunk, hogy érettségi előtt állok. Nos, azon túlestem. Bár szerintem senkinek nem volt olyan kalandos szóbelije, mint nekem...:) Először is úgy volt, hogy fél12kor kerülök sorra, de már 11re oda kellett mennem. Én ideges és jó diákként már háromnegyed körül ott voltam. Szépen masíroztam is befele a folyosón, amikor kilépett az ajtón osztálytársam, elkapta a karomat és az ajtó felé kezdett vonszolni, hogy nekem most kell érettségiznem. Mondom aha, negyven perc múlva. Erre közölte, hogy csúszás van, úgyhogy befele, mert én következek! Totális sokkot kaptam. Még fel sem fogtam, hogy érettségizek, amikor túl lettem rajta. Az ötös tételpakkot húztam. A szituációm pofonegyszerű volt, szobarendelés. Két tétel közül választhattam: szabadidő vagy étkezés. Én hülye nem néztem át a szabadidőt, mert hát az túl könnyű, úgyse azt húzom. Nos, azt húztam. És mivel nem tudtam belőle kb semmit, mondhattam a kajásat, ami ezerszer nehezebb. De még így is csak két pontot veszítettem, úgyhogy összesítésben 90%os lett az érettségim :D
Ebből nyilván egyértelmű, hogy számomra most kezdődött a nyár. Nem mintha bármi érdekeset csináltam volna eddig. Találkozgatok a barátaimmal, a legtöbb estét Danival töltöm, napközben olvasok, Supernaturalt nézek, vagy LoL-ozok (ne kérdezze senki, hogy vett rá Dani, én sem értem). Ja, és írok. Azt mindig csinálom, akár van rá időm, akár nincs. Annyira a lételememmé vált, hogy néha arra ébredek, hogy írni akarok. Fura dolgok ezek. De nem annyira, mint az álmaim.
FIGYELEM! 18-as tartalom következik!
Ma arra keltem, hogy úristen, valaki lőjön le! A ritka egyedül töltött éjszakáim egyike volt ez, de jobb is, hogy Dani nem volt itt, ki tudja miket beszéltem álmomban. A régi házunkban voltam, és valamiért kimentem a régi hátsó kamránkban, amiből a padlás és a pince nyílt. Itt tartottuk a régi kacatjainkat, meg a nem fontos dolgokat. Na, az álmomban ez a helység két ágyból állt, amiben két vérfarkas várt rám! Nem viccelek. A kutyáink kint ugattak, mint az őrület, de nem bírtam bejönni. Az egyik farkasember elkapott és az ágyra dobott, és azt mondta, én leszek az anyja a következő vérfarkasnemzedéknek, és elkezdte csókolgatni a nyakamat. Közben a másik a lépcsőről figyelt minket. Értitek, már totál levetkőztetett, meg minden, én meg meg se tudtam mozdulni, mert hahó, vérfarkas! Azok nagyon erősek. Mármint állítólag. És hát, értitek... Na, valahol itt ébredtem fel. Még ha visszagondolok rá, most is tiszta vörös a fejem. Hogy tudtam ekkora baromságot álmodni? Vérfarkasok? Szex? SZEX VÉRFARKASOKKAL? Mi a fene ütött belém?


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése