Sikeres nyelvvizsga (tökéletes 76%!!!!), félig kész érettségi, nyári szünet, remek barátok, remények, semmittevés, egy szuper barát (mégha néha legszívesebben megütném, akkor is), és... boldogság. Ez a jelen helyzet.
Tanulnom kellene a szóbelimre, de a húsz tételből három kész sincs, és egyet se tudok. Egy hét múlva lesz a vizsgám, és... FÉLEK. Jó, igazából az én hibám, hogy még nem készültem, mert folyton Danival lógok, vagy a barátaimmal, vagy az ő barátaival, és hétvégén volt húgom ballagása is (őrült családi banzáj, a világ legfinomabb marhapörköltje, mama puncsszelete meg gesztenyetekercse, meg pogija, és anya sajtos rúdja, és sok-sok-sok pia). Így se időm, se kedvem nem volt a füzetem felett görnyedni.
27-én mindennek vége, 28-án átveszem a bizimet, és helló nyár, indulhat az őrültködés! :D Már alig várom...

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése