Oldalak

2012. december 3., hétfő

Kiruccanás

Túléltem. Nos, igazából ez hazugság. Nem éltem túl. Csaltam. Szerda este hirtelen elkapott a hasmenés, hasgörcs, fejfájás, szédülés és mindenféle idegbaj, ezért sajnos kénytelen voltam csütörtök reggel orvoshoz menni. Utána pedig rögtön Pestre. Meglepő tudom, de délután kettőre minden tünetem elmúlt. Varázslatos dolog a szerelem, nem igaz? :) 
Na jó, most komolyan, ezt senki nem róhatja fel nekem. Jó kislányként végigszenvedtem a hétvégét a családommal, ennyi pihenő igazán járt már nekem is. Mert most őszintén, melyik 17 éves akarja az idejét a nagyszülei x-edik unokatestvérénél tölteni a vasárnapot, amikor helyette akár a barátjával is lehetne összebújva egy pesti kis albérletben? Na ugye... :)
Egyébként az a négy nap, amit fent töltöttem, fenomenális volt. Nincsenek rá jobb szavak, de komolyan. Csütörtökön csak összebújtunk, aztán már ment is melózni, pénteken meg elmentünk vásárolgatni, buszozgattunk a kivilágított utcákon és élveztük egymást társaságát. Szombaton hajat csinált, én meg elvoltam Rejjával, aztán jöttek egy csomóan, és nekiálltam forralt bort csinálni. Szerintetek mennyire dagadt a mellem a büszkeségtől, amikor Atis közölte, hogy finomabb a forralt borom, mint az övé? (Ez egyébként azért nagy szám, mert mindig azzal cikiz, hogy nem tudok főzni és béna vagyok a konyhában. Hát most megkapta! :D) Mindent egybevéve nagyon jó nap volt, kicsit be is ittam, de éppen csak annyira, amennyi kellett. Vasárnap meg együtt cirmultunk, meg összebújtunk, le is késtem a vonatot, ami miatt egy órát fagyoskodtunk a keletibe. De megérte! 
Amúgy vettem egy nagyon fasza kis nadrágot, a bal zsebén ilyen hatalmas szegecsek vannak, meg szét van koptatva és úgy feszül rajtam, ahogyan kell egy csőnadrágnak :) Meg kinéztem magamnak egy csudijó övet, és erős utalásokat ejtettem Atisnak, hogy én EZT akarom Karácsonyra. Remélem nem volt túl pasi és vette a célzást ;) 
Erről jut eszembe, még fogalmam sincs, ki mit kap Karácsonyra. Sőt, azt se tudom annak a dinkának mit vegyek Mikulásra. Tök kreatív ember vagyok, de amikor szükségem lenne az agyamra naná, hogy éppen leblokkolni támad kedve. Jellemző. De nem gáz. Kiagyalok valamit. Mindig megcsinálom, nem? Most is menni fog. I hope so. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése