"A zene pszichológia. Ha nem jut be a szívbe, a
lélekbe, az elmébe, az emberek nem fogják érezni."
(Bob Marley)
Horrible. Komolyan. A pillanat, amikor kiderül, hogy a barátoddal két hétig nem tudsz találkozni, mert behívták szombatra is dolgozni. Nem. Ennél nem sok dolog van, ami rosszabb lehet.
Két napja folyamatosan... sírok. Nem tudom abbahagyni. Nem tudok megállni. És senki nincs, aki segíthetne. Csak Ő. Vagy a Sors. De egyik sem túl valószínű, hogy bekövetkezik. Elvesztem. Életem legnehezebb további egy hete következik. Ha túlélem, mindent kibírok. Ha nem, elbuktam. A játék most kezdődik...

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése