A bizalom egy ritka és törékeny kincs. Pillanatok alatt megszerezheted és ugyanennyi idő alatt el is veszítheted. Csupán egyetlen szón múlik az egész... Te tudod, mi az a szó?
Amikor megkapsz valamit, akkor irtóra boldog vagy. Visongsz, őrjöngsz, és legszívesebben az egész világnak elénekelnéd, hogy nálad boldogabb ember nem is létezik a földön, hiszen végre szeret valaki, szerethetsz valakit, és megbízhatsz valakiben. Képes lennél érte feláldozni az életedet, mert tudod, nála jó kezekben lenne. Ezt nevezik igazi, mély bizalomnak.
De mi van, ha rossz emberre bízod az életedet? Ha az őszinteség, ami köztetek van, már eleve halálra van ítélve? Ha elkövetett egy hibát, amit talán már réges-rég megbánt, de te képtelen vagy neki hinni? Vajon igazat mond, vagy hazudik? Megbízhatsz benne másodjára is? Hiba lenne? Vagy az a tévedés, ha bizalmatlan maradsz?
Ki a nyertes a szív és az ész csatájában?
Létezik erre egyáltalán helyes válasz?
Kételyek és döntések.
Bizalom és féltékenység.
Őrület és szerelem.
Fájdalom és boldogság.
Most minden összekeveredik bennem.
Bízhatok benned édesem?
Szívem a kezedbe adhatom?
Az életemet... rád bízhatom?

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése