Az utóbbi hetekben annyi minden történt, hogy nem maradt időm írni.
Június 21-24. között Balatonlellén pihentünk Andrissal, és az utolsó esténken, 23-án derült ki, hogy az elmúlt egy évem meghozta a gyümölcsét. Csodálatosan telt az a pár nap. Remek időnk volt, minden áldott nap fürdéssel, szeretgetéssel és pihenéssel telt. Mindig imádom, amikor kettesben tölthetünk egy kis időt, mert ilyenkor minden olyan békés és csodálatos.
Miután hazaértünk, pár nappal később kezdődött az East Fest, ami végül egy hatalmas családi-baráti bulimaratonba fulladt. Jött Andris két barátja, akiket én is imádok, jött Andris nővérének egy barátnője, és a bátyjának vagy 5 barátja, szóval rengetegen voltunk. Minden nap szuperül telt, de azért az ötödik napra jócskán elfáradtam (főleg, hogy közben intéznem kellett az egyetemmel kapcsolatos dolgaimat is, pl: NEK-szám igénylés, bankkártya intézése).
Teljesült az álmom. Itt vagyok 20 évesen, és szinte minden valóra vált, amiről álmodtam. Álmaim egyetemére járhatok, és két hét múlva összeköltözöm álmaim pasijával. EZ TÉNYLEG AZ ÉN ÉLETEM?
Annyira boldog vagyok, istenem. El se tudom mondani...
Végre úgy érzem, révbe értem.
Hála Andris, anya, apa, és hát... mindenki támogatásának.
Megcsináltam. Megcsináltuk. ♥


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése