Oldalak

2015. augusztus 16., vasárnap

BME, és költözés

Jelentem, teljesült a vágyálmom: felvettek a BME logisztikai mérnök szakára!!!
Az utóbbi hetekben annyi minden történt, hogy nem maradt időm írni. 
Június 21-24. között Balatonlellén pihentünk Andrissal, és az utolsó esténken, 23-án derült ki, hogy az elmúlt egy évem meghozta a gyümölcsét. Csodálatosan telt az a pár nap. Remek időnk volt, minden áldott nap fürdéssel, szeretgetéssel és pihenéssel telt. Mindig imádom, amikor kettesben tölthetünk egy kis időt, mert ilyenkor minden olyan békés és csodálatos. 
Miután hazaértünk, pár nappal később kezdődött az East Fest, ami végül egy hatalmas családi-baráti bulimaratonba fulladt. Jött Andris két barátja, akiket én is imádok, jött Andris nővérének egy barátnője, és a bátyjának vagy 5 barátja, szóval rengetegen voltunk. Minden nap szuperül telt, de azért az ötödik napra jócskán elfáradtam (főleg, hogy közben intéznem kellett az egyetemmel kapcsolatos dolgaimat is, pl: NEK-szám igénylés, bankkártya intézése). 

 Miután véget ért a szuper időszak, jött a tényleges szervezkedés. Elkezdtem megismerni a Neptunt, megkaptam a Neptun-kódomat, a hivatalos felvételi levelem, megjött a bankkártya, megtettem az első utalásom, anyával elkezdtük megbeszélni, mi hogy fog történni, vacilláltam a gólyatábor miatt, majd a költözés körüli dolgokat is elkezdtük intézni: kiválasztottuk a hálószoba és a nappali színét, és megrendeltük az ágyat. Anyával is elkezdtük összeírni, milyen apróságokat kell még venni. Szóval iszonyatosan elfoglalt vagyok. De boldog is.
Teljesült az álmom. Itt vagyok 20 évesen, és szinte minden valóra vált, amiről álmodtam. Álmaim egyetemére járhatok, és két hét múlva összeköltözöm álmaim pasijával. EZ TÉNYLEG AZ ÉN ÉLETEM?
Annyira boldog vagyok, istenem. El se tudom mondani...
Végre úgy érzem, révbe értem.
Hála Andris, anya, apa, és hát... mindenki támogatásának.
Megcsináltam. Megcsináltuk. ♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése