Oldalak

2015. június 30., kedd

Végeztem!

VÉGEZTEM!
Az elmúlt fél évben nem hittem volna, hogy ezt végre valaha is leírhatom... és azt sem hittem volna, hogy ilyen csodálatos eredménnyel fogom zárni az érettségim. Az írásbelik után kicsit magamba zuhantam, de miután június 2-án megláttam a 91%-os matekomat, minden baj elszállt! 
Most jöjjenek összegezve az eredményeim, csakhogy én se felejthessem el őket soha :) 
Magyar: írásbeli 94%, összességében 96%. A tételek, amiket húztam: Kosztolányi Dezső Édes Annája, és az információs társadalom. 
Matek: 91%. ÚRISTEN!!! 
Töri: írásbeli 88%, összességében 92%. A kiegyezést húztam.
Fizika: írásbeli 64%, összességében 78%. A dinamika alaptörvényeit húztam, max pontosra feleltem szóban. Ha az írásbelit nem rontom el, ez is ötös lehetett volna. :/ 
Németből két éve előrehozottat tettem, 90%-os lett, valamint van egy német középfokú nyelvvizsgám is, így összesen 386 pontom lett!!! 

Ez 37-tel több, mint amennyi tavaly kellett a BME logisztikai mérnök szakára, szóval reménykedem a legjobbakban. Talán felvesznek, és akkor én leszek a legboldogabb ember a világon ♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése