Oldalak

2014. június 1., vasárnap

Új évszak, új célok

Hát eljött ez is... a nyár első napja. Mostanában nagyon sok minden történt velem, kezdve azzal, hogy egy csodálatos kiscica anyukája lettem - ő a képen szereplő kis szörnyeteg. A neve Luna, és annak ellenére, hogy milyen angyali a kinézete, ő a leggonoszabb teremtmény a világon. Imádom! :D 
A másik cica a képen az én kis szerelmem, Andris. Ő nemcsak helyes, hanem csodálatos, kedves és lovagias is. Imádom ♥ 

A másik újdonság, hogy végre eldöntöttem, mi legyen az érettségivel jövőre. Mivel már a német érettségit megcsináltam 90%osra, csak 4 maradt: magyar, matek, emelt töri, és az újdonság... emelt angol! Nagyon nehéz lesz, nagyon szenvedni fogok, de Andris megígérte, hogy segíteni fog. Így már be merem vállalni. Plusz nyáron angoltanárhoz megyek, és egyedül is készülgetek...így talán már menni fog. De azért félek... Azt akarom, hogy felvegyenek a Corvinusra! Fel akarok költözni a kicsimhez, hogy vele élhessek. Ez minden vágyam. És ehhez 443 pont kell... ez minden... Akarom akarom akarom ♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése