Oldalak

2014. május 22., csütörtök

Boldog

Nem tudom miért, de a mai nap végig boldog voltam, annak ellenére, hogy semmi jó vagy érdekes nem történt. Sőt, a napom merő unalom volt - a suliban KRESZ-t jegyzeteltem, meg magyart, itthon pedig folytattam a törivel. 
Talán az dobott fel, hogy tudtam, este már a szerelmemmel aludhatok. Valószínűleg. 
Ja, és azért is örülök, mert sikerült az EÜ-vizsgám! Már csak KRESZ és forgalmi van hátra, utána pedig vigyázz világ, jövöööök! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése