Oldalak

2013. február 24., vasárnap

Thanks for everything


A közeledben akartam lenni – a testközeledben. Hallani akartam a hangod alig észrevehető rekedtes árnyalatát és látni akartam szemeid világos, elbűvölő kékjét. Szerettem volna megérinteni az izmos hasadat, érezni akartam a bőröd forró illatát. Fogalmam sem volt, hogy valaha is fogok még ilyet érezni valaki iránt.
Olyan voltál, mint a szélvész – egyszerre bolondítottál meg és nyugtattál le. Melletted önmagam lehettem, ugyanakkor meg is vadulhattam, ha éppen úgy tartotta kedvem. Te voltál a válasz az imáimra, a fiú, aki épp olyan jól ismer, mint én magamat, és mellettem áll mindenben. Sosem hittem volna, hogy éppen te leszel az; álmodni sem mertem arról, hogy egyszer az a zöld szoba egyszer még többet is jelenthet nekem a bulizásnál. Most megtörtént. Az a szoba volt nekem a béke szigete az életem folyamatosan tomboló viharában, s te voltál az, aki ezt lehetővé tette.

Neked köszönhetem, hogy képes vagyok mosolyogni és emelt fővel szembenézni a gyűlölködőkkel. Te vagy az oka, hogy nem török össze a nyomás alatt, és hogy nevetni tudok a rosszindulatú pletykákon. Ha nem lennél már rég elvesztem volna. Képtelen lettem volna meghozni azokat a döntéseket, amik szebbé tették az életemet, ha közben nem fogtad volna a kezemet. Te vagy az én erősségem – és egyben az egyetlen, aki gyengébbé tud tenni.
Mondd, milyen érzés ennyire hatni egy emberre?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése