Épp a szünetemet élvezem, ami annak ellenére, hogy egyedül vagyok, nagyon jó. Tesómmal csodálatos módon tök jól kijövünk most. (Bár tegnap reggel azzal ébresztett, hogy berontott a szobámba és a hátamra ugrott, amiért képes lettem volna letépni a fejét. Hajnal 9 óra volt, könyörgöm! Olyankor fekszek le, nem hogy már keljek is fel!)
De tényleg jól telik. Sokat kreatívkodok, rengeteget jegyzetelek, csak annyi ötletem van, hogy képtelen vagyok ennyit körmölni. Kiolvastam már két könyvet is, valamint megnéztem pár filmet is. Meglátogattam pár uncsitesómat. Erik 5 éves és imádom. Totálisan olyan kiskölyök, amilyet a mesékben lehet látni. Őrületes! Kitalálta, hogy megfeji a kutyát, mert M&M-es drazsé kell neki!
Barbi 1 éves, és ő olyan kislány, amilyenről mindig is álmodok! Csendes, mosolygós totyogós csodababa. Remélem, ha egyszer (nagyon nagyon sok év múlva) anya leszek, minimum ilyen kis tüneményem lesz :)
Mi is volt még?
Ja, igen.
Csináltam ma sütit - azért mondom, hogy csináltam és nem sütöttem, mert nem kellett sütni. Logikus, igaz?
Kekszes tekercs a neve, és mondhatni, hogy az a specialitásom, mert azt még soha nem rontottam el. (Kivéve egyszer, amikor beleöntöttem egy csomó rumot. Hihi! De legalább a vendégek örültek :D).
Igazából ennyi. Jesszus, unalmas lettem, mi? Mióta nem depizek naponta, halál unalmas fazon lettem! Bánom? NEM!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése