Oldalak

2014. április 28., hétfő

Mr. Perfect

Ha valaha is voltak kételyeim, hát azok most teljesen elmúltak. A csütörtököm rémesen alakult, mert úgy volt, hogy életem szerelme inkább fent maradt Pesten a barátaival az egyetemi napokon. Persze megértettem valamilyen szinten: ő egyetemista, és sosem jár bulizni, naná, hogy legalább egyszer ki akarta próbálni, milyen is ez. Igen, a racionális felem megértette, de a másik, szerelmes oldalam? Ó, ő depresszióba esett. Úgy éreztem, már nem érdeklem, noha tudtam, ez milyen ostobaság tőlem. Szóval a csütörtököt végigsírtam, pénteken pedig folytattam a szomorkodást, és ekkorra már frusztrált is lettem. Mindenféle titokzatos félmondatokkal idegesített, amiket nem értettem. Például megkérdezte, megyek-e ma KRESZ-re, és meddig tart, pedig tudta. Szóval ezt az egészet furcsálltam. Még amikor szünetem volt, akkor telefonáltunk is, és mondta, hogy mindenféleképp hívjam fel, ha végeztem. 
Alig vártam a fél8-at, hogy hazamehessek sírni egy jót. De... de amikor kiléptem az ajtón ott várt rám Ő. Képtelen voltam felfogni, hogy tényleg ott áll. Elvigyorodtam, és elindultam felé, de... rohanni kezdtem, és egyenesen belecsapódtam a karjába. Szétpusziltam ahol csak értem, és hát el is sírtam magam, ott mindenki előtt. De kit érdekelt? Csak azért hazajött Pestről, hogy velem lehessen és ne legyek szomorú ♥ A barátai biztosan sokat szívatták ezzel, amiért én fontosabb voltam neki egy bulinál, de nekem minden kétségemet elsöpörte. Hogyan is hihettem, hogy már nem érdeklem? Ő Andris. Életem szerelme. És ezt ismét bebizonyította. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése