Oldalak

2013. november 27., szerda

Too much happiness

 Perfect chemistry. Ha valamivel, hát ezzel jellemezhetném kettőnk kapcsolatát. Miután eltöltöttünk itthon egy csodálatos hetet, hétvégén a családjával Bánkra utaztunk wellnessezni (a fotó is ott készült). Persze ömlenghetnék róla egy sort (vagy ötmilliót), de most nem csak róla és a kapcsolatunkról szeretnék beszélni. Azt már megtettem vagy ezerszer. 
Nem, most már így majdnem két hónap járás után megpróbálok az életem többi részével is foglalkozni - többnyire sikertelenül. Mindig visszalopja magát a fejembe, és képtelen vagyok másra koncentrálni. Ez persze jó, mert azt jelenti, hogy a szerelmünk olyan erős, olyan lángoló, hogy minden mást elpusztít. De ha nem leszek kitűnő tanuló, akkor nem mehetek egyetemre, akkor nem költözhetünk össze... úgyhogy ideje belehúznom a közös jövőnk érdekében. Egyelőre ott tartok, hogy öt jó szakot választottam ki, és mindre jó az emelt töri és emelt angol, szóval már biztos, hogy ezekből érettségizek. Két egyetemen nézelődtem, a Corvinuson és az ELTE-n. Álmaim iskolái, én máshova nem akarok járni. :) Az őt szak pedig, fontossági sorrendben: emberi erőforrások, pszichológia, kommunikáció és médiatudomány, andragógia és anglisztika. 
Az egyetemről jut eszembe, vasárnap Pesten aludtam az egyetlenem albijában, és hát feljött ugye a téma, hogy mi lesz, ha majd felköltözök esetleg hozzá. Nagyon kis lelkes volt a drágám, pedig az még másfél év, hogy én odáig eljussak. De egyébként hatalmas a ház. Három szobás, de csak ketten lakják. Persze tipikus fiús-lakás. Pizzásdobozok és szemét mindenhol. Viszont bármikor szívesen beköltöznék. Otthonos, de nem puccos, és simán elférnénk a szobájába. (Vagyis biztos kitúrnám egy kicsit, de hát lány vagyok! És amúgy is hozzászokott már... a takaróját is mindig ellopom :$) Szóval az életem elég jól alakul mostanában. Bár a sulim egyre rémesebb, túl fogom élni. Már csak másfél év, és enyém lesz az egész világ. Másfél évet kell kibírnom, és megszerzem a fiút, az álmaim egyetemét, és a fényes jövőm kulcsát. 
Boldog, boldog, boldog! :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése